Один із найпопулярніших м'ясних делікатесів – сиров'ялена ковбаса. Для її приготування використовується м'ясо вищого ґатунку, тому вартість продукції в рази відрізняється від інших ковбасних виробів. Основні характеристики продукту – ніжний аромат та пікантний приємний смак. Жоден гурман у світі не залишиться байдужим, якщо спробує хоча б шматочок цієї кулінарної вишуканості.

користь сиров'яленої ковбаси

Структура цієї ковбаси досить суха та пружна, щільна. Для її приготування використовуються різні сорти м'яса - яловичина, свинина, в окремих випадках - баранина або конина. Ковбасна нарізка – чудова закуска, а шматочки делікатесу можуть використовуватися як компонент різних страв: салатів, супів, піци.

 

Спосіб виробництва

Для приготування сиров'яленої ковбаси застосовується особлива технологія. Найбільш популярний спосіб – тривале сушіння. Жоден дешевий сорт ковбаси не піддаватиметься такій обробці. Найчастіше використовують класичне відварювання чи копчення.

Висока вартість продукції зумовлена ​​якісним складом – м'ясо найвищого ґатунку, найчастіше – суміш із фаршу яловичини, свинини. Після приготування фаршу в нього додають прянощі та спеції. Для отримання більш пікантного та вишуканого смаку використовують додатковий компонент – коньяк або мед.

Тільки точне проходження технологічних процесів дозволяє отримати ідеальний продукт, який довго не залишатиметься на прилавках. У кожному палиці ковбаси оптимальний баланс БЖУ (жири – не більше 38%, білки – 22%), завдяки цьому забезпечується низька калорійність.

 

Як приготувати сиров'ялену ковбасу в домашніх умовах

Приготування ковбасних виробів з м'яса будинку – заняття лише для кулінарів із великим досвідом. Слід ретельно виконувати кожен крок, щоб готовий продукт був не тільки смачним, а й корисним.
Початок приготування полягає в підготовці продуктів: м'ясо; сало; спеції прянощі.

За допомогою м'ясорубки всі продукти перемелюються у фарш. Їх слід перемішати і залишити в холодильнику на 12 годин (попередньо накривши ємність із сумішшю харчової плівкою). У цей час слід підготувати оболонку, яку пізніше перекласти фарш. Коли вона буде наповнена сумішшю, зав'язати з двох сторін, щоб ковбаса набула форми кільця. Ковбасний виріб, що вийшов, повинен просушитися. Залишіть його у прохолодному приміщенні, яке добре провітрюється, як мінімум на 5 днів. Коли ковбаса просушиться, можна сміливо подавати її на стіл та насолоджуватися неймовірним смаком.

 

Користування сиров'яленої ковбаси

Правильна рецептура дозволяє зберегти всі важливі елементи, необхідні людині. Користь сиров'яленої ковбаси полягає в тому, що вона містить ряд вітамінів, включаючи PP, B1, В2, а також мікроелементів, серед яких – кальцій, калій, залізо, йод, магній та ін. голод.

Якщо у вас діагностовані порушення роботи нервової системи, є труднощі із засипанням або надмірна втома, включіть у свій раціон сиров'ялену ковбасу. Також це дозволить позбутися серцево-судинних захворювань та налагодити роботу ШКТ.

У багатьох магазинах є ряд ковбасних виробів, які чудово підходять для святкового столу або звичайного перекушування. Однак важливо дізнатися, з чого виготовлена ​​продукція.

 

У «SENSMARKET» реалізується сиров'ялена та в'ялена ковбаса преміум-якості!
Зокрема бренду discovery

Купуйте найкращі м'ясні вироби за доступною ціною та насолоджуйтесь їх неймовірним смаком!