Косильна головка EASY-LOAD - HECHT 000109
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
-8%
В наявності
Код товару: HECHT000109
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
Характеристики: (Дивитись усі)
Бренд
HECHT
Артикул для отображения на сайте
HECHT000109
Короткий опис
Назва
Розділ
Опис
Технічні характеристики
Діаметр головки 109 мм
Для двигуна об'ємом
більше 30 см3
Кругла струну діаметром 1,6 - 3,5 мм
Квадратну струна 1,6 - 3 мм