Висоторіз електричний HECHT 971 W
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
-9%
В наявності
Код товару: HECHT971W
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул для отображения на сайте
HECHT971W
Короткий опис
Висоторіз електричний HECHT 971 W. Навіть на великих висотах ви можете працювати з гілками та гілочками. Телескопічна штанга регулюється від 2,0 до 2,8 метрів.
Назва
Опис
- Надійний і зручний спосіб різання
- Високоякісна направляюча та ланцюг довжиною 30,6 см
- 750 Вт потужності
- Змащення ланцюга виконується автоматично
- Телескопічна штанга для роботи з деревами різної висоти
- Плечовий ремінь для більш рівномірного розподілу ваги інструменту
Надійна, перевірена часом модель
висока продуктивність та надзвичайно комфортна робота в саду
Три робочі положення = три різні інструменти в одному
Відчуйте нашу турботу
Плавна робота без проблем
Автоматична маршрутизація кабелю також сприяє простоті використання. Пилка живиться від джерела живлення 230 В / 50 Гц і забезпечує велику потужність 750 Вт. Така потужність дозволяє з легкістю зрізати навіть товсті гілки та розпилювати їх після зрізання зі стовбуру.
Номінальна швидкість Hecht 971 W становить 4500 оборотів в хвилину. Ланцюг має швидкість 12 м / с. Також, висоторізна пила дуже проста в обслуговуванні: ланцюг змащується автоматично.
Плечовий ремінь
для зняття напруги та рівномірного розподілу ваги під час роботи на великих висотах
Підготовка до роботи
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити висоторіз HECHT 971W від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
Тип двигуна Електричний 230 В/50 Гц
Потужність
750 Вт
Довжина леза 30 см
Вага 4,84 кг
Розмір упаковки 1360 x 165 x 110 мм
Доставка по всій Україні.
Пропонуємо Вам підбірку найпопулярніших моделей цього року:
Модель Висоторіз електричний
HECHT 976 W
Висоторіз електричний
HECHT 971 W
Висоторіз електричний
HECHT 975 W
Висоторіз бензиновий
HECHT 9260
Висоторіз акумуляторний
HECHT 9504
Тип двигуна Електричний,
230 В / 50 Гц
Електричний,
230 В / 50 Гц
Електричний,
230 В / 50 Гц
Бензиновий,
двотактний - одноциліндровий
Потужність 750 Вт 750 Вт 750 Вт 0,7 кВт (1 л.с.) при
40 В (постійний струм)
Обсяг - - - 26 см³ -
Паливний бак - - - 0,65 л -
Тип ланцюга / меча - - - Hecht 33E44E
Орегон 91PO33X, 8 м/с,
Час зарядки / роботи
  акумулятора
Характеристики
Гарантия
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул
HECHT971W
Default
HECHT971W
Короткий опис
Назва
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Динамометричний ключ Neo Tools 08-839 3/4", 200 - 1000 НМ NEO Tools
-10%
В наявності
Косильна головка EASY-LOAD - HECHT 000109
-8%