Компресор HECHT 2053, потужність 1,5 кВт
Все про товар
Характеристики
Продано
Код товару: HECHT2053
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Артикул для отображения на сайте
HECHT2053
Короткий опис
Назва
Артикул
HECHT2053
Опис
  • Висока потужність: 1500 Вт, що забезпечує ефективну роботу.
  • Великий резервуар: 50-літровий бак для тривалого використання без частих зупинок для поповнення.
  • Автоматичний запуск: Реле тиску автоматично вмикає і вимикає компресор при зміні тиску.
  • Зручність в управлінні: Оснащений ручкою і колесами для легкого переміщення.
  • Максимальний тиск: 8 бар.
  • Висока потужність всмоктування: 186 л/хв для швидкої і ефективної роботи.
  • Перевірка стану масла: Оглядова лампа на корпусі дозволяє контролювати рівень масла.
  • Універсальність: Ідеально підходить для використання в гаражі або майстерні.
  • Надійність: Працює від електродвигуна 230 В/50 Гц, що забезпечує стабільну роботу.
Купівля частинами від monobank – до 6 платежів без переплат
купити Повітряний компресор HECHT 2053 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість у якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
Напруга
230 / 240 В - 50 Гц
Потужність 1,5 кВт/2л.с
Макс. тиск 8 бар
Продуктивність 186 л / хв
Характеристики
Гарантия
24 мес.
Артикул
HECHT2053
Default
HECHT2053
Короткий опис
Назва
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Насадка-щітка Metabo Quick 300 мм