Акумуляторна мийка високого тиску Hecht 3025
Все про товар
Характеристики
0
-9%
Продано
Код товару: HECHT3025
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул для отображения на сайте
HECHT3025
Короткий опис
Назва
Опис
  • Незалежний від підключення до електрики та води;
  • Самовсмоктуючий, для використання води з контейнерів або водойм;
  • Тиск 22 бар;
  • Всмоктуючий шланг довжиною 4 метри;
  • Функція зрошення і очищення;
  • Максимальна свобода рухів і гнучкість;
  • Легкий і компактний;
  • Потужний і сильний;
  • Літій-іонний акумулятор на 20В.
Потужна літій-іонна батарея на 20 В, 2 Ач
вимагає менших витрат на технічне обслуговування і працює без викидів
Модель підходить для ділянок без підключення до води і електрики
сконструйована таким чином, що він забирає воду з будь-якого доступного йому джерела води
Максимальний тиск 22 бар
Обладнаний для самих різних застосувань
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити  HECHT 3025 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
Привід акумулятор
Довжина шланга 4 м
Серія акумуляторів Hecht 6020
Тип батареї Li-Ion (не входить в комплект)
Потужність акумулятора 40 Вт/год