Мийка високого тиску HECHT 319
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
-9%
Продано
Немає в наявності
Код товару: HECHT319
Артикул: HECHT319
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Артикул для отображения на сайте
HECHT319
Короткий опис
Мийка високого тиску HECHT 319
Назва
Мийка високого тиску HECHT 319
Артикул
HECHT319
Опис
Мийка високого тиску HECHT 319
  • Надійна і універсально застосовна;
  • Потужність 1800 Вт;
  • Шланг високого тиску довжиною 5 м;
  • Ступінь захисту IPX5;
Потужність агрегату 1800 Вт
Купівля частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити мийку високого тиску HECHT 319 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка і гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
Тип двигуна Електричний 230 В/50Гц
Потужність
1800 Вт