Акумуляторна пилка HECHT 6294
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
-9%
В наявності
Код товару: HECHT6294
Артикул: HECHT6294
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
Характеристики: (Дивитись усі)
Артикул для отображения на сайте
HECHT6294
Короткий опис
Акумуляторна пилка HECHT 6294
Назва
Акумуляторна пилка HECHT 6294
Артикул
HECHT6294
Опис
Акумуляторна пилка HECHT 6294
- Оптимальна продуктивність: Завдяки шині Oregon завдовжки 40 см та потужному акумулятору на вибір - 62 В / 2,5 А·год або 62 В / 4 А·год, ця пила забезпечує вам продуктивність та час роботи, які вам потрібні. (Акумулятор та зарядний пристрій не входять в комплект). Входить до акумуляторної програми HECHT6260
Акумуляторна пилка HECHT 6294 - чудовий помічник при різанні не тільки вдома. Електродвигун з живленням від батареї 62 В забезпечує відносно тиху роботу, ви не заважаєте сусідам та не обмежені кабелями живлення. Звичайно, пилка оснащена всіма функціями безпеки, як і звичайні бензинові або електричні пилки. Таким чином, є запобіжне гальмо або сталевий опорний зуб. Змащування ланцюга відбувається автоматично. Пилка оснащена шиною OREGON довжиною 40 см, ланцюг натягується обертовим елементом на кожусі ланцюга - інструменти не потрібні.
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплати
купити HECHT 6294 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплати
повна впевненість у якості та оригінальності продукції
гарантія утримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
Тип двигуна акумулятор Li ion 62 В
Потужність
2,5 Ач або 4 Ач
Максимальна потужність двигуна 1300 Вт
Вага 4,3 кг
Швидкість ланцюга 20 м/с
Об'єм масляного бака 150 мл
Масло для ланцюга HECHT CHAINOIL
Час роботи (в залежності від ємності акумулятора) ≤ 47 хв
Кількість ланок 56
Крок ланцюга 9,53 мм
Ширина напрямних ланок 0,043 дюйма (1,1 мм)
Діаметр пилки 4,5 мм
Кут напрямної файлу (горизонтальний)  90°
Граничне зменшення стопи 0,65 мм
Середній час гальмування з максимальної швидкості 0,12 с
Вібрація на ручці згідно EN 62841; спереду/заду 1,73 м/с2K = 1,5 м/с2
Характеристики
Артикул
HECHT6294
Default
HECHT6294
Короткий опис
Акумуляторна пилка HECHT 6294
Назва
Акумуляторна пилка HECHT 6294
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Акумуляторна пилка HECHT 6294
Переглянуті товари
Головка свічна 3/8" 14 x 90 мм NEO Tools
-10%