Функціональний акумуляторний тример Hecht 5020
0
-9%
Продано
Код товару: HECHT5020
Артикул для отображения на сайте
HECHT5020
Короткий опис
Назва
Опис
  • Акумулятор (20В, 2, 5Ач) і зарядний пристрій в поставку не входять;
  • Регульована додаткова ручка;
  • З практичним роликом;
  • Телескопічна штанга;
  • Котушка з робочою ниткою в комплекті;
  • Регульований кут ріжучої головки;
  • Відмінний дизайн.
Функціональний акумуляторний тример Hecht 5020 із серії пристроїв Accu 20 V. Тример використовується для вирівнювання країв газонів, стрижки трави вздовж стін, заборів і в місцях, недоступних для звичайної газонокосарки. Такий прилад буде дуже до речі в будь-якому домашньому саду. Представлена модель 5020 працює від акумулятора, тому не вимагає доступу до електромережі.
Ширина стрижки триммера 25 см
Виготовлений з твердих матеріалів
Регулювання кута нахилу головки і ручки
дозволяє підстригати траву під зручним кутом
Телескопічна ручка дозволяє дотягнутися в важкодоступні місця
працювати з цим пристроєм дуже зручно і легко, в тому числі завдяки невеликій вазі.
Ідеальний пристрій для косіння трави біля перешкод
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити тример HECHT 5020 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічна інформація
Акумулятор в поставку не входить
Тип акумулятора Li-Ion (літій-іонний)
Час зарядки акумулятора  120 хв
Товщина різьби 1,6 мм
Робоча ширина (см) 25 см
Вага 2,05 кг
Артикул
HECHT5020
Default
HECHT5020
Короткий опис
Назва
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Шина до мультитулу HECHT1331(133100050)
Продано
Тример на акумуляторній батареї HECHT 1040
-9%