Тример електричний HECHT 1445
Все про товар
Характеристики
0
-9%
Продано
Немає в наявності
Код товару: HECHT1445
Артикул: HECHT1445
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул для отображения на сайте
HECHT1445
Короткий опис
Тример електричний HECHT 1445
Назва
Тример електричний HECHT 1445
Опис
Тример електричний HECHT 1445
  • оптимальний результат косіння;
  • потужний 1400 Вт;
  • подвійна головка з автоматичним включенням;
  • коло різання діаметр 42 см;
  • клас захисту II;
  • практичний ремінь для перенесення;
  • регульована ручка.
Для роботи потрібне підключення до мережі 230 В/50 Гц.
Двигун приводить в рух тризубий ніж з робочою шириною 25,4 см
Тример може працювати з двонитковою системою скошування
Товщина нитки становить 1,6 мм і з робочою шириною максимально 42 см
Завдяки регульованій рукоятці в поєднанні з ременем для перенесення тример дуже простий і зручний
Вага пристрою 5,0 кг
При використанні тримера переконайтеся, що подовжувач залишається поза досяжністю леза.
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити  HECHT 1445 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
Потужність
1400 Вт
Робоча ширина 42 см
Вага 5,0 кг
Розмір упаковки 1010 X 235 X 115 мм