Тример електричний - HECHT 300
Все про товар
Характеристики
0
-9%
Продано
Немає в наявності
Код товару: HECHT300
Артикул: HECHT300
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Артикул для отображения на сайте
HECHT300
Короткий опис
Тример електричний - HECHT 300
Назва
Тример електричний - HECHT 300
Артикул
HECHT300
Опис
Тример електричний - HECHT 300
Маленький і легкий тример із споживаною потужністю 300 Вт. При вазі 1,4 кг дуже простий у користуванні. Головка струни має радіус дії 22 см, розмотування струни напівавтоматичне. Якщо струна коротшає через знос, просто постукайте головою об землю, і струна автоматично розмотується. Потім різак обрізає його до потрібної довжини. Тример ідеально підходить для обробки після скошування газонокосаркою, наприклад навколо парканів і клумб.
Технічні характеристики
Тип двигуна Електричний 230 В/50Гц
Потужність
300 Вт
Робоча ширина 22 см
Міцність струни  1,2 мм
Розмір упаковки 980 X 245 X 130 мм