Тример на акумуляторній батареї HECHT 5036
0
-9%
В наявності
Код товару: HECHT5036
Артикул: HECHT5036
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
Артикул для отображения на сайте
HECHT5036
Короткий опис
Назва
Опис
  • надійний акумуляторний блок (ножиці для трави і кущів);
  • маленький, компактний і легкий і простий у використанні;
  • заміна леза без інструменту;
  • регульована ручка з функцією замикання;
  • інтегрована літій-іонна батарея із зарядним пристроєм;
  • ніж для трави з шириною різу 80 мм і кущовий ныж - 110 мм;
  • тривалість роботи 40 хвилин і час зарядки близько 4 годин;
  • світлодіодний індикатор зарядки акумулятора і сигнальна лампа.
Може використовуватися з ручкою або без неї в якості газонокосарки або кустореза.
Рукоятка і ролики дозволяють роботать без втоми.
Встановлено літієво-іонна батарея від Samsung потужністю 3,6 В (пост. струму)/1300 Ач.
Пристрій поставляється з батареєю.
дозволяє рівномірно підстригати в важкодоступних місцях
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити тример HECHT 5036 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічна інформація
Акумулятор да
Розміри упаковки 750х125х140 мм
Вага 1,8 кг
Ємність акумулятора 1,3 Ач
Час зарядки акумулятора приблизно 4 год
Напруга батареї 3,6 В (DC)
Артикул
HECHT5036
Default
HECHT5036
Короткий опис
Назва
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Щітка пластикова до щітки для швів HECHT 445   (2 шт)
-12%