Шуруповерт ударний HECHT 1278
Все про товар
Характеристики
0
-9%
Продано
Код товару: HECHT1278
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул для отображения на сайте
HECHT1278
Короткий опис
Назва
Шуруповерт ударний HECHT 1278
Опис
Шурупокрут ударний HECHT 1278
  • напруга 20В;
  • в комплекті дві акумуляторні батареї для комфортної роботи;
  • сумісний з акумулятором HECHT001278B (ємністю 4 Ач);
  • двухскоростная коробка передач включаючи реверсивний напрямок;
  • швидкодіючий металевий патрон 2-13мм;
  • електронне гальмо;
  • індикація стану заряду акумулятора;
  • світлодіодна лампа для полегшення роботи навіть в погано освітлених приміщеннях;
  • швидкий зарядний пристрій в комплекті (зарядка близько 1 години);
  • для зручності транспортування і зберігання бітів є практичний пластиковий корпус;
Літій-іонна батарея ємністю 2 Ач з напругою 20 В
Зручна прогумована ручка і відмінний баланс знижують стомлюваність
Невеликий вага не обтяжує руки оператора.
Шурупокрут оснащений світлодіодним підсвічуванням для роботи у важкодоступних місцях
Шурупокрут поставляється в зручній коробці для перенесення і зберігання
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити меблі HECHT 1278 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічна інформація
Акумулятор Li-ion, 20 В / 1,5 Ач