Бензоріз HECHT 9744
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
-9%
Продано
Код товару: HECHT9744
Виробник: HECHT
Характеристики: (Дивитись усі)
Гарантия
24 мес.
Артикул для отображения на сайте
HECHT9744
Короткий опис
Бензоріз HECHT 9744
Назва
Бензоріз HECHT 9744
Артикул
HECHT9744
Опис
Бензоріз HECHT 9744
  • Можливість підключення води для охолодження диска
  • Великий діаметр диска 350 мм для глибокого різання бетону
  • Міцний пластиковий ящик для транспортування, що входить в комплект
  • Зручне транспортування завдяки наявності коліс на ящику
  • Антивібраційна ручка для комфортної роботи
  • Відносно невелика вага 10,1 кг
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити бензоріз HECHT 9744 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
повна впевненість в якості та оригінальності продукції
гарантія дотримання всіх прав споживача
якісна консультація, безкоштовна доставка та гарантія 2 роки на продукцію (приватне використання)
Технічні характеристики
Об'єм двигуна 74 см3
Двигун Hecht 2-тактний
Діаметр леза 350 мм
Вага 10,1 кг
Габарити упаковки -
Характеристики
Гарантия
24 мес.
Артикул
HECHT9744
Default
HECHT9744
Короткий опис
Бензоріз HECHT 9744
Назва
Бензоріз HECHT 9744
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Бензоріз HECHT 9744
Переглянуті товари
Ролики розсувні Profi A4147-M-V розмір(35-38)
Продано
В наявності
В наявності
Насадка-щітка Metabo Quick 300 мм