Рівень лазерний лінійний DeWalt DCE088NG18 у валізі з акссесуарами без акб і з/п
Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
В наявності
Код товару: DCE088NG18
Артикул: DCE088NG18
Виробник: DeWalt
Знайшли дешевше?
Опис
Перехресні 2 лінії зеленого кольору зі робочим діапазоном 30 м
  • Характеризується пристрій високою точністю нівелювання (0.3 мм/м), великим діапазоном вирівнювання до 30 м. Із приймачем робоча довжина лазера збільшується до 50 м.
  • Зелений колір лазера поліпшує його видимість у яскраво освітленому приміщенні.
  • Спеціальна ручка покращує процес ручного регулювання пристрою по своїй осі.
  • Функціонує від акумулятора XR Li-lon із напругою 12 В чи 18 В (купується батарея з зарядним пристроєм окремо). Пристрій сумісний із батареями старого зразку на 10.8 В і 12 В.
  • Мигання 1 лампочки вказує на низький рівень заряду батареї.
  • Рівень за 4 с будує рівну вертикальну, горизонтальну чи 2 лінії одразу.
  • Точність самонівелювання сягає 0.3 мм/м, кут автоматичного вирівнювання 4. Якщо пристрій занадто сильно нахилений, то він не може провести самовирівнювання, а його промені починають мерехтіти.