Зошит загальний "Graffiti style" 048-3327L-2 у лінію, 48 аркушів
Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
Продано
Код товару: roy-048-3327L-2
Виробник: Школярик
Опис
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Фреза пазова Bosch з одним лезом, 8 мм, 4×8×51 мм
В наявності
Фреза фасонна Bosch 8 мм, 5,5×23,7×11,7×54 мм, 25 град.
В наявності
Фреза для бруду з регульованим соплом Bosch GHP 6-14
Фреза пазова Bosch з двома лезами, 8 мм, 6×15,7×48 мм