Щітка для терас HECHT 000320В
0
Продано
Немає в наявності
Код товару: HECHT000320В
Артикул: HECHT000320В
Виробник: HECHT
Опис
Щітка для терас HECHT 000320В
Щітка для HECHT 320 і 323. Максимальний тиск 180 бар.
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Щітка для терас HECHT 000320В
Переглянуті товари
Пила дискова акумуляторна DeWalt DCS579X2, 2 акб 3 Аh, з/п, в кейсі
В наявності
Очисник високого тиску Bosch UniversalAquatak 135
В наявності
Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 (06008A7800)
Насадка-щітка Metabo 60 мм
Фільтр для мінімийок Bosch
Продано
Насадка-щітка Metabo Quick 300 мм