Щітка для тераси HECHT 000320A
Продано
Немає в наявності
Код товару: HECHT000320A
Артикул: HECHT000320A
Виробник: HECHT
Опис
Щітка для тераси HECHT 000320A
Щітка для терас для HECHT 320 і 323. Максимальний тиск 180 бар. Завдяки діаметру 250 мм очищувач поверхонь швидко й ефективно прибирає великі відкриті площі.
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Щітка для тераси HECHT 000320A
Переглянуті товари
В наявності
Шланг високого тиску до мінімийок Bosch
В наявності
Насадка-щітка Metabo Quick 300 мм