Електрична щітка для швів HECHT 444
0
-9%
В наявності
Код товару: HECHT444
Артикул: HECHT444
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул для отображения на сайте
HECHT444
Короткий опис
Назва
Опис
  • В комплекті 2 щітки;
  • Швидкозйомна з'єднання Easy Click для швидкої і легкої заміни щіток;
  • Ергономічний рукоятка з вбудованими елементами управління в ручці;
  • Плавно регульована телескопічна штанга для зручної роботи;
  • Додаткова ручка для ще більшої ергономіки;
  • Легкість в обігу;
  • Легка вага;
  • Висока продуктивність і переконливий результат;
  • Для швів до 10 мм;
  • Потужний мотор 400 Вт.
У комплект поставки входять дві щітки
Пристрій оснащений дуже зручною телескопічною ручкою
Легкий, компактний корпус
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити  HECHT 444 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічні характеристики
Вага 2,2 кг
Клас захисту II
Привід Електричний
Загальна ширина 270 мм
Загальна довжина 350 мм
Висота 940 мм
Потужність 400 Вт
Номінальна напруга/частота 230 - 240 В (AC) / 50 Гц
Телескопічний подовжувач 280 мм
24 мес.
Цвет
Червоний
Артикул
HECHT444
Default
HECHT444
Короткий опис
Назва
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Переглянуті товари
Повітряний шланг 10 м HECHT 002075A
-10%
В наявності
Комплект підмітальної машини Hecht 8680 SE SET
Продано
Мийка високого тиску HECHT 323
-9%