Електрична щітка для швів HECHT 445
0
-9%
В наявності
Код товару: HECHT445
Виробник: HECHT
Знайшли дешевше?
Артикул для отображения на сайте
HECHT445
Короткий опис
Назва
Опис
  • В комплекті 2 щітки;
  • Швидкозйомна з'єднання Easy Click для швидкої і легкої заміни щіток;
  • Ергономічний рукоятка з вбудованими елементами управління в ручці;
  • Плавно регульована телескопічна штанга для зручної роботи;
  • Додаткова ручка для ще більшої ергономіки;
  • Легкість в обігу;
  • Легка вага;
  • Висока продуктивність і переконливий результат;
  • Для швів до 10 мм;
  • Потужний мотор 550 Вт.
У комплект поставки входять дві щітки
Нейлонова щітка з робочою шириною 195 мм легко і надійно видаляє бур'яни і мох з поверхонь, чутливих до подряпин, таких як шви між плитами з натурального каменю, герметичні або поліровані поверхні терас. Пластикова щітка відрізняється особливою міцністю завдяки алюмінієвому армуванню. Обидві щітки призначені для стиків і тріщин шириною до 10 мм.
Пристрій оснащений дуже зручною телескопічною ручкою
регульованою в діапазоні 280 мм.
Легкий, компактний корпус
Спрямовуюче колесо забезпечує точну і безпечну роботу.
Управління зручне завдяки ергономічно розташованим елементів управління на ручці.
Покупка частинами від monobank - до 6 платежів без переплат
купити  HECHT 445 від офіційного постачальника до 6 платежів без переплат
Технічні характеристики
Вага 2,9 кг
Клас захисту II
Привід електричний
Загальна ширина щітки 195 мм
Загальна довжина 350 мм
Висота 940 мм
Потужність 550 Вт
Номінальна напруга/частота 230 В (AC) / 50 Гц
Телескопічний подовжувач 300 мм
Розмір упакування 150 х 250 х 900 мм