Накопичувач SSD Patriot P210 128GB 2.5" 7mm SATAIII 3D QLC (P210S128G25)
Все о товаре
Характеристики
Отзывов
0
Вопросы
0
-10%
Продано
Код Товара: kt-P210S128G25
Характеристики: (Смотреть все)
Колір
Чорний
Розміри
100 × 69 × 7 мм
Інтерфейс
SATA III (6Gb/s)
Форм-фактор
2.5"
Модель
P210
Описание
Вже набридло постійно чекати десятками секунд, а то й хвилинами на відкриття програм та завантаження файлів на комп'ютері? Внутрішній SSD-диск допоможе вам оптимізувати та прокачати навіть старенький ноутбук чи ПК. Внутрішній накопичувач Patriot P210 128GB 2.5" 7mm SATAIII 3D QLC є ідеальним рішенням для повсякденних завдань. Створений для збільшення швидкості та забезпечення оптимальної роботи комп'ютера. Забезпечує максимальну швидкість читання до 530 МБ / с і швидкість запису до 350 МБ / с для блискавичного доступу та завантаження великих файлів та програм. Форм-фактор 2.5 "не обмежує використання даного SSD в ноутбуках і нетбуках. Низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а відсутність обертових частин забезпечує нульовий рівень шуму. Характеристики SSD Patriot P210: • Новітній контролер SATA 3 • 2,5-дюймовий SATA 3 зворотно сумісний із SATA 2 • Підтримка S.M.A.R.T — контроль внутрішньої інформації диску. • Підтримується команда TRIM • Робоча температура: 0 ~ 70°C • Послідовне читання (ATTO): до 450 МБ/ • Послідовний запис (ATTO): до 350 МБ/с • Підтримка операційної системи: Windows® 7*/8.0*/8.1/10 • (TBW) об'єм, що гарантовано можна записати на SSD: 60 ТБ. SSD Patriot P210 128GB 2.5" 7mm SATAIII 3D QLC — це простий, якісний та надійний внутрішній твердотілий накопичувач, що в декілька разів зможе пришвидшити роботу вашого ноутбука чи ПК. Легко монтується та довго працює. Маст хев для повсякденної роботи.
Характеристики
Колір
Чорний
Розміри
100 × 69 × 7 мм
Модель
P210
Вага
46 г
Отзывы
0 / 5
средний рейтинг товара
Нет отзывов о данном товаре, станьте первым, оставьте свой отзыв.
Вопросы и ответы
Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.