Накопичувач SSD Wibrand Spider 120GB 2.5" 7mm SATAIII Bulk (WI2.5SSD/SP120GB)
Все о товаре
Характеристики
Отзывов
0
Вопросы
0
-10%
Продано
Код Товара: kt-WI2.5SSD/SP120GB
Характеристики: (Смотреть все)
Колір
Чорний
Інтерфейс
SATA III (6Gb/s)
Форм-фактор
2.5"
Група ємності
120 GB – 128 GB
Модель
Spider
Описание
SSD Wibrand Spider — високопродуктивний внутрішній твердотільний накопичувач, що підходить для більшості існуючих комп'ютерних систем. Має інтерфейс SATAIII, флеш-пам'ять 3D NAND TLC та форм-фактор 2.5". Для встановлення накопичувача в портативному комп'ютері чи ноутбуці достатньо наявності вільного SATA-роз'єму. Wibrand Spider — надійний SSD-накопичувач, що дозволяє з легкістю пришвидшити роботу вашого офісного чи домашнього комп'ютера. Це дозволить по-максимуму використовувати можливості сучасних програм і без проблем та гальмувань системи працювати з такими "важкими" додатками, як Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Adobe Illustrator, VEGAS Pro тощо. Переваги SSD Wibrand Spider: • Висока продуктивність — тип пам'яті 3D Nand забезпечує швидкість читання до 550 МБ/с, а запису — до 460 МБ/с, що значно пришвидшує роботу комп'ютера (у порівнянні з HDD-диском). Після встановлення SSD Wibrand Spider ваш ПК запускатиметься за 10-15 секунд, а додатки завантажуватимуться на декілька секунд. • Надійність та довговічність — кожен накопичувач Wibrand є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і обладнання. Твердотільний накопичувач Wibrand Spider забезпечений обмеженою 3-річною гарантією, а час напрацювання на відмову рівняється 1 500 000 годин. • Стійкість до ударів та вібрації — SSD Wibrand Spider значно стійкіший до вібрацій і динамічних навантажень аніж традиційні жорсткі диски. Все завдяки відсутності рухомих елементів. Крім того SSD значно компактніший та легший. • Широка сумісність — форм-фактор 2,5” найпопулярніший для ПК та ноутбуків, що використовуються зараз по всьому світу. Завдяки цьому, SSD Wibrand Spider можна поставити в більшість існуючих систем. • Доступна вартість — SSD Mibrand Spider за невеликий бюджет надає користувачам можливість покращити свій ПК дійсно надійним та якісним накопичувачем, що не поступається багатьом дорожчим аналогам. • Стабільність роботи — має розширений термін служби з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання. Крім того, енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. Все це робить SSD Mibrand Spider ідеальним бюджетним вибором для апгрейду та збільшення продуктивності як домашніх, так і офісних комп'ютерів.
Характеристики
Колір
Чорний
Модель
Spider
Отзывы
0 / 5
средний рейтинг товара
Нет отзывов о данном товаре, станьте первым, оставьте свой отзыв.
Вопросы и ответы
Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.
Просмотренные товары
Складной табурет 33*29*47см SW-00001542
-12%
Продано
Накопичувач SSD Wibrand Spider 480GB 2.5" 7mm SATAIII Standard (WI2.5SSD/SP480GBST)
-10%